Rezerwacje: 12 681 63 85 Zamknięte

KONCERTY

KONCERTY

W THE STAGE najważniejsza dla nas jest oczywiście scena. Gościmy wschodzące gwiazdy rock'n'rolla, póki co lokalne ... ale przecież AEROSMITH też kiedyś zaczynali :)

The Stage zajmuje stałe miejsce na koncertowej mapie Krakowa. Dobra lokalizacja w połączeniu z przestronnym wnętrzem i dobrym nagłośnieniem pozwala cieszyć się niezapomnianymi muzycznymi wrażeniami!

Muzyka grana na żywo w The Stage to wszystkie barwy rocka, jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Zakończ z nami cały weekend niedzielnym koncertem, nastrój się na cały tydzień! Wpadnij w niedzielę do the Stage na potężną dawkę dobrej muzyki i dobre piwo, sprawdź też na naszym facebooku rozkład jazdy na najbliższy czas! :)

Jacknut, Organized Noiz, Self w The Stage

Jacknut, Organized Noiz, Self w The Stage
2015-04-26

Już w niedzielę 26 kwietnia na naszej scenie będzie się działo! A wszystko za sprawą trzech zespołów, które zatrzęsą naszym klubem!

Wystąpią dwa katowickie zespoły: Organized Noiz i Self, a także jeden krakowski, który już gościlił na naszej scenie - Jacknut.

Niedzielę warto zakończyć z przytupem, by mieć siłe na nadchodzący tydzień. Jeśli wpadniecie wieczorem do The Stage to na pewno będziecie mieć mnóstwo energii!

start: 20:00
wejście: free

ZAPRASZAMY!

Pawilon Nocnych Zwierząt w The Stage!

Pawilon Nocnych Zwierząt w The Stage!
2015-04-19

Już 19 kwiatnia w niedzielę wydarzenie, które niejednego farmera powinno postawić na nogi!

A wszystko za sprawą grupy ludzi, którzy przedstawiają się jako zwierzęta i jako zwierzęta też właśnie grają swoją muzykę.

Pawilon Nocnych Zwierząt, bo o tym zespole mowa, to muzyka nieco inna niż ta, którą zwykle gościmy w naszym klubie. Dodatkowo zespół ma dla nas niespodziankę - wystąpią ze swoim przyjacielem Marcinem Płatkiem!

Mamy nadzieję, że wykonawcy zagrają koncert jakiego w The Stage jeszcze nie było i już nie możemy się doczekać niedzieli!

Do zobaczenia!